Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına husus veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri gibi kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında esaslı adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve kere gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak dünya kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret taalluk göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi evlendirmek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve adına bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin banko bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz zait bilgelik sahibi geçmek istiyorsanız, birgeniş terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine bakarak belirlenir ve birgeniş kişiye bakarak kişilik ve gelecekteki vakalar karşı bilgelik verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi yaşfakat şekline belirti fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok zait bilgelik sahibi geçmek karınin, astroloji terminolojisine aşina geçmek önemlidir.

ıstılah Fehvaı
Veladet haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bilgelik verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeslekimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, esaslı bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, müstakbel tahmini ve henüz sağlam çok iş karşı bilgelik tesviye dair epey bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://guvenilirseouzmani.name.tr/ https://ingilizceceviri.name.tr/ https://kabadayi.name.tr/ https://yalitimmalzemeleri.name.tr/ https://instagramsosyalmedyaajansi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al